05452930028
medyacimen@gmail.com

Giresun Düğün Fotoğrafçısı

Giresun Düğün Fotoğrafçısı

Giresun Düğün Fotoğrafçısı

Giresun Düğün Fotoğrafçısı

Giresun Düğün Fotoğrafçısı

Düğün gününüz;

Zarafet dolu ve tekrarı olmayan en özel gündür. Bu özel günde, size en iyi hizmeti verecek profesyonel bir ekiple, en kıymetli anlarınızı taçlandırmak istemez misiniz?

Bu kişiler, tamamen profesyonel bir ekipten oluşan, sizler için günün anlam ve önemini bilen, sizleri anlayan ve en iyi şekilde hizmeti verebilecek kişilerdir. Bu özel gününüz için en güzel anları yaşamanın yolu, güzel ve iyi bir planlamadır. Çünkü; başrolünde olduğunuz hayatınızda, yeni sıfatlara sahip olacağınız bir geleceğe attığınız ilk adım bugündür. Artık sevdiğinize eş (Karı – Koca) olacak, annelik-babalık sıfatlarına bir adım daha yakın olacağınız bir gelecek sizi beklemektedir.

Peki bugün için planlarınız hazır mı? 

 • Düğün günü gelsin hal ederiz diyenlerden misiniz?
 • Düğün gününüzde herkesi idare edecek, organizasyonları yapacak olan siz misiniz?
 • Yoksa kafanız çok karışık ve aldığınız onca karar sonrası neler olur endişesinde misiniz?

Aslında yapmanız gereken o kadar kolay bir şey var ki, hem de bu yapacağınız size huzur, mutluluk ve eğlenceli gelecek desek…

 • Nasıl olacak dediğinizi duyar gibiyiz.

Düğün günü sizin artık en özel gününüzü yaşamanız gerektiğidir. Bugün sizin planlama yapma gününüz değildir. Bunları yapması gerekenler profesyonel ekiplerdir.

Peki bu profesyonel ekipler nasıl hizmet verir? 

 • Düğün gününüzden aylar öncesinde görüşme yapmanız gereken, rezervasyon ve sözleşme ile sizleri güvence altına alabilen ekiplerdir. Profesyonel ekipler ‘’ Rezervasyon ve Sözleşme ‘’ ile hizmet verirler.

Hizmet verecek ekiplerin, profesyonel olduğunu nasıl anlarız?

 • Bir planlama ve program hazırlamanın en temel mantığı, plan ve program yapılacak kişilerin ne istediğini ve nelerden haz etmediğini bilmekten geçer. Plan ve program yapılacak ‘’Düğün Gününüz ‘’ ise bugünü nasıl hayal ediyorsunuz sorusunu sormak gerekir. Gününüzü güzel kılacak detayları sorgulayan, sizi tanımak isteyen ve ayak üstü sadece paket ve fiyat bilgisi vermeyen, size özel zaman ayıran ve sizi dinleyen bir ekip, işte doğru ekip budur. Unutmayın ki, sizi dinlemeyen ve sizi tanımadan sadece vereceği hizmeti konuşan kişiler, size mükemmel organizasyon ve düğün planlaması sunamaz.

Profesyonel hizmet ekibi gerekli midir?

 • Yıllarca beklediğiniz ve hayatınızın dönüm noktası olacak bu özel günde, stresinize stres katmak ve gününüzü yaşayamadan, hayallerinize kavuşmadan o günü sonlandırmak istemezsiniz! Bunun için, sizin yerinize isteklerinize nokta atışı yapacak, profesyonel bir ekibe sahip ‘’Profesyonel makyaj sanatçısı ve kuaför, profesyonel bir organizasyon firması ve tüm bunları ölümsüzleştirecek profesyonel fotoğrafçı ‘’ ihtiyacınız bulunmaktadır. Profesyonel ekipler yaşanabilecek aksilikleri öngören ve size bu aksilikler yansımadan çözüme kavuşturan kişilerdir.

Profesyonel fotoğrafçılık ve organizasyon hizmeti olarak biz neler sunuyoruz?

 • Tüm hava koşullarında çekim imkânı sunuyoruz. Hava yağışında, sağanak, dolu, fırtına dahi olsa çekimlerinizi gerçekleştirebiliyoruz. Nasıl mı yapıyoruz?
 • Giresun / Bulancak’ın ilk konsept çekim stüdyosunu (Fotoğraf Platosu) kurarak.
 • Siz değerli müşterilerimize 20 ‘den fazla konsept çekim alanımızla tüm hava koşullarında çekim imkânı sunabiliyoruz. Kapalı mekân olması sebebiyle aktif uv sterilizasyon cihazlarımız ile çekim öncesi, çekim sırasında ve sonrasında sterilizasyon yapılan mekanımızda güvenle çekimler gerçekleştiriyoruz.
 • (Tüm ofis ve çekim alanlarımız aktif sterilizasyon yapılmaktadır.)
 • Dış mekân çekimlerimizde, Karadeniz’in ve Giresun’un eşsiz doğa manzaralarını, sizin yerinize araştırıyor, buluyor ve mekanlar hakkında detaylı bilgiler hazırlıyoruz. Görüşme sırasında, sizinle birlikle belirlediğimiz alanlarda çekimlere çıkıyoruz. Çekimlere çıkılacak mekanlar hakkında, hangi saatte, hangi şartlarda ve kaç km uzaklıkta olduğu bilgisine kadar sizlere detay veriliyor. Bu sayede en özel günlerinizde güvenle, her şeyi sizin için planlayan, profesyonel bir ekibiniz olduğunu hissetmenize yardımcı oluyoruz.
 • ‘’ Fotoğraf ve Video ‘’ çekimleri için, düğün çekimlerine görüşmeye gelecek müşterilerimizin muhakkak çift olarak bizimle görüşmeye gelmelerini sağlıyoruz. Çiftlerimizi ayrı ayrı dinliyor, onlar hakkında notlar alıyoruz. Neleri sevdiklerini, ne tarzın kendilerine uygun olduğunu beraber belirliyoruz. Tek görüşmeye gelen müşterilerimizde sürecin aksamaması ve çift olarak daha iyi analiz edebilmek adına muhakkak düğün çekimleri öncesinde birlikte bir kez daha görüşmeye gelmeleri hususunda bilgilendirme yapıyoruz.
 • Çekimlerimizde çiftlerimizi şımartmayı seviyoruz. Termosumuzda çayımızı, atıştırmalıkları, bolca kahkaha ve espriyi sırt çantamıza koymayı ihmal etmiyoruz. Evet işimiz profesyonel fotoğraf hizmeti vermek ama unutmamak gereken bir nokta var ki, hizmet verdiklerimiz… Heyecandan, belki kahvaltısını dahi yapamamış, kan şekeri düşmüş ve enerjisi tükenmek üzere bir halde insanlar olabilir. Bu sebeple ‘’ Çimen Medya ‘’ müşterileri, onlar için yapılacak ayrıcalıklı hizmetlere her zaman sahiptirler. Soluklanmak biraz, koştur koştur olmadan çiftimizi yormadan, onları bir kalıba sokmadan, günü onlar için eğlenceli ve huzurlu geçirecek şekilde tüm planlamalarımızı gerçekleştiriyor ve günlerine güzel dokunuşlar, anlamlı kareler katarak ilerliyoruz.
 • Ayrıca, kurucusu olduğumuz ‘’ Fotoğrafçın Burada ’’ web sitemiz üzerinden, 81 ilde ve ilçelerde bulunan profesyonel hizmet ekiplerimiz ile tüm Türkiye ‘ de güvenli ve profesyonel hizmeti sunmanın haklı gururunu yaşamaktayız.
 • Aradığın profesyonel fotoğraf hizmetiyse ‘’ Fotoğrafçın Burada ‘’Çimen Medya

Rezervasyon / İletişim

0538 284 76 85

Mehmet Aybar İş Merkezi Kat 5 - Bulancak / GİRESUN

‘’ Kaliteli Hizmet, Profesyonellik Gerektirir.’’

Farklı illerden hizmet almak isteyen müşterilerimiz, 

Fotoğrafçın Burada web sitemizi ziyaret edebilir ya da buradan ücretsiz teklif formu sayfasına giderek profesyonel fotoğrafçılık hizmeti talep edebilir.

Bu Başlıklarıda İnceleyin
2160