05452930028
medyacimen@gmail.com

Karadeniz Düğün Fotoğrafçısı

Karadeniz Düğün Fotoğrafçısı

Karadeniz Düğün Fotoğrafçısı

Karadeniz Düğün Fotoğrafçısı

Düğün & Nişan & Özel Gün 

Çekimlerinizde Yaşanabilecek Olumsuzluklar Ve Çözümleri


Hava Durumu Tutarsızlıkları ?

Maalesef ilimiz ve bölgemiz hava durumu tahmini konusunda yanıltıcı olabilmekte. Güneşli gözüken günler yağışlı - yağışlı gözüken günler güneşli olabilmektedir.

Bu sebeple bir çok çiftimiz çekim tarihini aldık ve çekim günü yağışlı geçerse çekim iptal olup verdiğim kaparo yanar mı korkusunda  olduğunu görmekteyiz. Çimen Medya olarak müşterilerimize hiç bir zaman bu korkuyu yaşatmadık ve yaşatmayacağız. Çekim çiftin elinde olmayan sebepler neticesinde yapılamazsa, çiftlerimizle tekrar bir toplantı yapılır ve iki tarafında uygun olduğu bir tarihe çekim günü kararlaştırılır. Bu durumda ilk imzalanan sözleşme hakları aynen saklı kalır. Her zaman dediğimiz gibi sözleşmeler iki tarafı korumak içindir.


Drone Çekimleri Ve Aşırı Rüzgar ?

Çekim gününüzde çekimde kullanılacak ekipmanlar arasında Drone tercihiniz bulunması halinde ; o gün yağışsız ama aşırı rüzgar bulunan bir hava ile karşılaşılması durumunda çiftimize drone çekimi için almış olduğumuz ek ücret fiyattan düşürülür ve mağduriyeti giderilir.


Çekim Yerleri Ve Çekimde Kullanılacak Pozlar Nasıl Olacak ?

Önceliğimiz siz değerli müşterilerimiz. Bizler ne kadar hangi poz nerede güzel durur bilsek de sizlerin en özel günü olduğu için öncelik sizin talep ettiğiniz poz çeşitleri sırasıyla çekilir, bu pozlar bittikten sonra bizim sizlere yakışacağını düşündüğümüz pozlar çekilerek çekime devam edilir. Çekim mekanları konusunda da sizlerle birebir görüşmelerimizde her şeyden önce çekim için ne kadar vaktimiz olduğu ve ne kadar uzağa gidebileceğimize göre sizlere mekan tavsiyeleri verilir. Çekim mekanı bu tavsiyeler başta olmak üzere talebiniz doğrultusunda tamamen sizin belirleyeceğiniz bir yerde de kararlaştırılabilir. Bu kararlaştırma yapılırken yüzeysel bir görüşmeden daha ziyade çiftimize tüm mekanların artı ve eksileri belirtilir, bilgilendirilir ve gönül rahatlığıyla mekan seçimini yapmış olurlar.


Çekilenleri Ne Zaman Teslim Alırız ?

Çekim bittikten sonra çiftimiz, albüm fotoğraflarını ve varsa videolarını seçmek için uygun bir tarihe randevu alarak ofisimize gelir. Seçim işlemleri bittikten sonra Fotoğraf & Video Edit işlemleri ve Albümleri çiftimize anlaşılan tarihte teslim edilir.


Bu Başlıklarıda İnceleyin
1270